T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü Tekirdağ Devlet Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı
Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü Tekirdağ Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

1. KISIM BÖLÜM KALİTE SORUMLULARI

Güncelleme Tarihi: 21/01/2019

Adı-SoyadıMeslekBölüm
Esra Yılmazİdari Mali Hizmetler Müdür YrdKurumsal Yapı
Gülten KeloğluDestek ve Kalite Hiz. MüdürüKalite Yönetimi
Burcu Yıldız Ekmenİdari Mali Hizmetler Müdür YrdRisk Yönetimi
Gülten KeloğluDestek ve Kalite Hiz. MüdürüGüvenlik Raporlama Sis.
Feza ÖzenSivil Savunma AmiriAcil Durum Ve Afet Yönetimi
Kadir TurgutTıbbi SekreterAcil Durum Ve Afet Yönetimi
Fatma ToprakEğitim HemşiresiEğitim Yönetimi
Semiha YılmazEğitim HemşiresiEğitim Yönetimi
Esra YıldızSosyal Çalışma UzmanıSosyal Sorumluluk
Ayla İmeHemşireHasta Deneyimi
Uzm. Dr. Murat ŞakacıBaşhekim Yardımcısı (1. Kısım)Hizmete Erişim
Gülten KeloğluDestek ve Kalite Hiz. MüdürüHizmete Erişim
Gülten KeloğluDestek ve Kalite Hiz. MüdürüYaşam Sonu Hizmetler
Burcu Yıldız Ekmenİdari Mali Hizmetler Müdür YrdSağlıklı Çalışma Yaşamı
Funda BerkePsikologSağlıklı Çalışma Yaşamı
Dilek GüvenPsikologSağlıklı Çalışma Yaşamı
Burcu Yıldız Ekmenİdari Mali Hizmetler Müdür YrdTesis Yönetimi
Gülten KeloğluDestek ve Kalite Hiz. MüdürüOtelcilik Hizmetleri
Mehmet KiperTeknisyenBilgi Yönetim Sistemi
Adem ÖnerBilgisayar MühendisiBilgi Yönetim Sistemi
Şükran YılmazBiyomedikal MühendisiMalzeme Ve Cihaz Yönetimi
Cemal ZanturTeknisyenMalzeme Ve Cihaz Yönetimi
Burcu Yıldız Ekmenİdari Mali Hizmetler Müdür Yard.Tıbbi Kayıt Ve Arşiv Hizmetleri
Abdülkadir KayaÇevre ve Atık Birim SorumlusuAtık Yönetimi
Esra Yılmazİdari Mali Hizmetler Müdür YrdDış Kaynak Kullanımı
Yeşim YılmazKalite Yönetim Birimi ÇalışanıGösterge Yönetimi
Caner IşıkEczacıİlaç Yönetimi
Zeynep OğuzEczacıİlaç Yönetimi
Uzm. Dr. Mehmet YererEnfeksiyon Hastalıkları UzmanıEnfeksiyonların Önlenmesi
Nilüfer KöstekliEnfeksiyon HemşiresiEnfeksiyonların Önlenmesi
Uzm. Dr. Aslıhan UzunMikrobiyoloji UzmanıSterilizasyon Hizmetleri
Emine YılmazHemşireSterilizasyon Hizmetleri
Uzm. Dr. Aslıhan UzunMikrobiyoloji UzmanıTransfüzyon Hizmetleri
Evrim Gümüş BalliHemşireTransfüzyon Hizmetleri
Ziya KırpatLaboratuvar TeknikeriTransfüzyon Hizmetleri
Uzm. Dr. İbrahim Levent ÖzmutluRadyoloji UzmanıRadyasyon Güvenliği
Şaban KigRöntgen TeknisyeniRadyasyon Güvenliği
Feriha Özlem SevinçRöntgen TeknisyeniRadyasyon Güvenliği
Uzm. Dr. Asuman MirikUzman HekimRadyasyon Onkolojisi
Uzm. Dr. Orhan EroğluAcil Tıp UzmanıAcil Servis
Birgül DüzenliHemşireAcil Servis
Nihan UzHemşireAcil Servis
Op. Dr. Erol YalçınGenel Cerrahi Uzmanı (1.Kısım Ameliyathane)Ameliyathane
Serap ErcanHemşire (1.Kısım Ameliyathane)Ameliyathane
Semra AlışkanHemşire (1.Kısım Ameliyathane)Ameliyathane
Uzm. Dr. Ebru AtillaAnestezi Uzman Hekimi1.Kısım ve 2. Kısım Ameliyathane Anestezi
Gamze YunalAnestezi Teknikeri (1.Kısım Ameliyathane)Ameliyathane Anestezi
Yeşim İKİZAnestezi Teknikeri (1.Kısım Ameliyathane)Ameliyathane Anestezi
Uzm. Dr. Ahmet YavuzNefroloji UzmanıDiyaliz Ünitesi
Nevriye DağlıHemşireDiyaliz Ünitesi
Şeniz YeniayHemşireDiyaliz Ünitesi
Uzm. Dr. Gülhan Erdinçler BaykalPsikiyatri UzmanıPsikiyatri Hizmetleri
Çilem HızalHemşirePsikiyatri Hizmetleri
Elife AktaşHemşirePsikiyatri Hizmetleri
Uzm. Dr. İbrahim Serdar İlhanBiyokimya Uzmanı(1.Kısım)Biyokimya Laboratuvarı
Zergül TimurLaboratuvar Teknisyeni (1.Kısım)Biyokimya Laboratuvarı
Yücel KırLaboratuvar Teknisyeni (1.Kısım)Biyokimya Laboratuvarı
Uzm. Dr. Aslıhan UzunMikrobiyoloji UzmanıMikrobiyoloji Laboratuvarı
Gülşen ÇevikLaboratuvar TeknisyeniMikrobiyoloji Laboratuvarı
Uzm. Dr. Ülkü TopaloğluPatoloji UzmanıPatoloji Laboratuvarı
Gonca SonluLaboratuvar TeknikeriPatoloji Laboratuvarı
Sibel KetenPatoloji TeknikeriPatoloji Laboratuvarı
Uzm. Dr. İsmail KayaalpYoğun Bakım UzmanıCerrahi Yoğun Bakım Ünitesi-1
Gülden Bora AtakHemşireCerrahi Yoğun Bakım Ünitesi-1
Hafize TaşdanHemşireCerrahi Yoğun Bakım Ünitesi-1
Uzm. Dr. Ebru AtillaAnestezi ve Reanimasyon UzmanıCerrahi Yoğun Bakım Ünitesi-3
Ayşen KoçyiğitHemşireCerrahi Yoğun Bakım Ünitesi-3
Neziha ÖzerHemşireCerrahi Yoğun Bakım Ünitesi-3
Uzm. Dr. Püsem PatırUzman HekimDahiliye Yoğun Bakım Ünitesi
Nurşen DursunHemşireDahiliye Yoğun Bakım Ünitesi
Ayşe KaygusuzHemşireDahiliye Yoğun Bakım Ünitesi
Uzm. Dr. Aslıhan PehlivanNöroloji UzmanıNöroloji Servisi / Nöroloji Yoğun Bakım Ünitesi 1-2
Naime GüreliHemşireNöroloji Yoğun Bakım Ünitesi 1-2
Refika İleri AkköseHemşireNöroloji Yoğun Bakım Ünitesi-1
Filiz AksoyHemşireNöroloji Yoğun Bakım Ünitesi-2
Elif GüzelHemşireErişkin Yoğun Bakım Ünitesi
Dilek SertHemşireErişkin Yoğun Bakım Ünitesi
Uzm. Dr. Başaran Demirİç Hastalıkları UzmanıDahili Birimler
Uzm. Dr. Gülay SarıçamGenel Cerrahi UzmanıCerrahi Birimler
Aysun GüngörHemşireDahiliye-Palyatif Servisi
Rezzan ÖzdoğanHemşireDahiliye-Palyatif Servisi
Nevin SavaşHemşireOnkoloji Servisi
Derya GüneşHemşireOnkoloji Servisi
Birsen SalmanHemşireKBB-Üroloji Servisi
Seren Sezen Elibol EkinHemşireKBB-Üroloji Servisi
Aynur GünerHemşireOrtopedi-Beyin Cerrahi Servisi
Sariye YücedağHemşireNöroloji Servisi
Serpil ÇelebiHemşireNöroloji Servisi
Elif GüzelHemşireGenel Cerrahi Servisi
Seval GezerHemşireGenel Cerrahi Servisi